BOSPHORUS

Satın almak için:

FONTLAR

Reklam ve paketleme, editöryal ve yayıncılık, logo, marka ve yaratıcı endüstriler, afiş ve reklam panoları, küçük metin, yol bulma ve tabelaların yanı sıra web ve ekran tasarımı için idealdir.

Web, tablet ve akıllı telefon uygulamaları için optimize edilmiştir. Ayrıca “Bosphorus” mükemmel bir ekran yazı tipidir.

Teknik Bilgiler:

Bosphorus” Latin kökenli diller için gelişmiş tipografik destek sağlar. Orta, Batı ve Doğu Avrupa dillerini destekleyen genişletilmiş bir karakter seti, aileyi tamamlar.

Bosphorus 50 Normal 53 Regular” adı merkezi noktayı oluşturmaktadır. Sayının ilk rakamı kontur kalınlığını tanımlar: 51 İnce ila 56 Siyah. 5 Genişlik / 6 Ağırlık ve italik ayrıca toplam 60 çeşit “Bosphorus”. Aile 530 karakterden oluşan bir set içeriyor.

Büyük / Küçük Harfe Duyarlı Formlar, Sınıflar ve Özellikler, Kesirler, Üstün, Alt, Payda, Pay, Eski Stil Tüm grafik programlarında tek dokunuşla kolay rakamlar.

Benimle buyuksel@hotmail.com adresinden iletişime geçebilir, satın alma öncesi ve satın alma sonrası sorularla ve teknik destek için iletişime geçebilirsiniz.

Güncellemeler:
Bazı glif unicode hata düzeltmesi / 04-06-2018
– Euro Unicode
– Idottacent Unicode
– Oganec Unicode
– Middot Unicode

 

Kullanmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Tasarımcılar: Bülent Yüksel
Yayıncı: Bülent Yüksel
İlk yayın tarihi: 23 Nisan 2018

Satın almak için: