TRAKYA ROUNDED

Satın almak için:

FONTLAR

Trakya (/ θreɪs /; Yunanca: Θράκη, Thráki; Bulgarca: Тракия, Trakiya; Türkçe: Trakya) Güneydoğu Avrupa’da, şimdi Bulgaristan, Yunanistan ve Türkiye arasında bölünmüş coğrafi ve tarihi bir bölgedir. kuzeyi, güneyde Ege Denizi ve doğuda Karadeniz. Güneydoğu Bulgaristan (Kuzey Trakya), kuzeydoğu Yunanistan (Batı Trakya) ve Türkiye’nin Avrupa bölümünü (Doğu Trakya) içermektedir.
 
Trakya Rounded geometrik dokunuşlu modern bir sans serifidir. Özellikle okunabilirliği desteklemek için küçük harflerde genişlik ve yükseklik uyumunun bir sonucu olan modern bir çizgiye sahiptir. Trakya Rounded, Trakya Sans kardeşinden daha yumuşak ve yuvarlaktır.
 
Her ikisi de reklam ve ambalajlama, editörlük ve yayıncılık, logolar, marka ve yaratıcı endüstriler, posterler ve reklam panoları, küçük metin, yol bulma ve tabelaların yanı sıra web ve ekran tasarımı için idealdir.
 
Trakya Rounded, Latin tabanlı diller için gelişmiş tipografik destek sağlar. Orta, Batı ve Doğu Avrupa dillerini destekleyen genişletilmiş bir karakter seti, aileyi tamamlar.
 

“Trakya Rounded 500 Regular” tanımı merkezi noktayı oluşturmaktadır. Sayının ilk rakamı kontur kalınlığını tanımlar: 100 İnce ila 900 Kalın. “Trakya Rounded” 5 ağırlık ve italik olarak geliyor ve ayrıca toplam 20 stil için 5 ağırlık ve italik olarak gelen “Trakya Rounded Alt” şirketi bulunuyor. Aile, 630+ karakterden oluşan bir grup içerir.

Büyük / Küçük Harfe Duyarlı Formlar, Sınıflar ve Özellikler, Harf Kutuları, Kesirler, Üstün, Alt, Payda, Pay, Eski Stil Figürlerinden Küçük Büyük Harfler tüm grafik programlarında kolayca erişilebilir.
 

Kullanmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Tasarımcılar: Bülent Yüksel
Yayıncı: Bülent Yüksel
ilk yayın tarihi: 12 Mayıs 2020

Satın almak için: