CRYPTOCURRENCY

Satın almak için:

FONTLAR

“Kripto Para Birimi – Blok Zinciri” hızla hayatımıza girdi ve kullanımı gün geçtikçe artıyor.

Blockchain web, TV ve basılı eserlerde daha popüler oldu. “Kripto Para Birimlerini” tanımlarken logolarını kullanmak gerekir. Ancak bu logolara hızlı bir şekilde erişmek kolay değildir. Sizin için hazırladığım “Cryptocurrency Font Ailesi“, çok fazla logo aramadan ulaşabileceğiniz bir kaynak.

Cryptocurrency Font Ailesi 200’den fazla logo içerir.

Bunlar son yıllarda en popüler “Blok Zinciri” logolarıdır. Popülerlik sıralamaları zamanla değişti ve yeni logolara ve değişen logolara ihtiyacınız varsa benimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınız olan “Blok Zinciri” logosunu oluşturabilir veya değişiklikleri uygulayabilirim. Yeni logo ve logo değişikliği taleplerinizi “buyuksel@hotmail.com” adresinden bana gönderebilirsiniz.

Sonraki düzeltmeler ve eklemeler tamamen ücretsiz olacaktır. İlk satın alma işleminden sonra, güncellemeler için ek ödeme yapılmaz.

Cryptocurrency Font Ailesi kullanırken, “Cryptocurrency No.00 Kılavuz Haritası” indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Bu, paraları tanımlamanıza çok yardımcı olacaktır. “Kılavuz Haritası” harfi ve Unicode numaralarını içerir.

Umarım kullanmaktan zevk alırsınız.

Tasarımcılar: Bülent Yüksel
Yayıncı: Bülent Yüksel
İlk yayın tarihi: 31 Ocak 2020

Satın almak için: