BODRUM STYLE

Satın almak için:

FONTLAR

Bodrum Style“, Bülent Yüksel tarafından 20018/19 yılında tasarlanan serif Style ailesidir. 1920’lerde ve 30’larda popüler olan serif stillerinden etkilenen yazı tipi, daha iyi okunabilirlik için optik olarak düzeltilmiş geometrik formlara dayanmaktadır.

Bodrum Style” tamamen geometrik değildir; ufuk çizgilerinden daha kalın dikey vuruşlara, mükemmel bir daire olmayan bir “o” ve kısaltılmış yükselişlere sahiptir. Bu nüanslar okunabilirliğe yardımcı olur ve “Bodrum Style” a hem metinler hem de başlıklar için uyumlu ve mantıklı bir görünüm kazandırır.

Bodrum Style, Latin tabanlı diller için gelişmiş tipografik destek sağlar. Genişletilmiş bir karakter seti – Orta, Batı ve Doğu Avrupa dilini destekliyor – aileyi tamamlıyor.

Bodrum Style 14 Regular” merkezi noktayı oluşturmaktadır. “Bodrum Style” 10 ağırlıkta (Saç, İnce, Ekstra Hafif, Hafif, Düzenli, Orta, Kalın, Ekstra Kalın, Ağır ve Siyah) ve 10 eşleşen italik olarak mevcuttur. Aile 650’den fazla karakter içerir.

Büyük / Küçük Harfe Duyarlı Formlar, Sınıflar ve Özellikler, Küçük Harflerden Küçük Harfler, Kesirler, Üstün, Alt, Payda, Pay, Eski Stil Tüm grafik programlarında tek dokunuşla kolay rakamlar.

Bodrum Style, web kullanımı için mükemmel bir yazı tipidir.

Kullanmanın tadını çıkarın.

Tasarımcılar: Bülent Yüksel
Yayıncı: Bülent Yüksel
İlk yayın tarihi: 18 Mayıs 2019

Satın almak için: