TRAKYA SLAB

Satın almak için:

FONTLAR

Trakya (/ θreɪs /; Yunanca: Θράκη, Thráki; Bulgarca: Тракия, Trakiya; Türkçe: Trakya) Güneydoğu Avrupa’da, şimdi Bulgaristan, Yunanistan ve Türkiye arasında bölünmüş coğrafi ve tarihi bir bölgedir. kuzeyi, güneyde Ege Denizi ve doğuda Karadeniz. Güneydoğu Bulgaristan (Kuzey Trakya), kuzeydoğu Yunanistan (Batı Trakya) ve Türkiye’nin Avrupa bölümünü (Doğu Trakya) içermektedir.

Trakya Döşeme, geometrik dokunuşlu modern bir döşeme serisidir. Özellikle okunabilirliği desteklemek için küçük harflerde genişlik ve yükseklik uyumunun bir sonucu olan modern bir çizgiye sahiptir.

Reklam ve paketleme, editöryal ve yayıncılık, logolar, marka ve yaratıcı endüstriler, posterler ve reklam panoları, küçük metin, yol bulma ve tabelaların yanı sıra web ve ekran tasarımı için idealdir.

Trakya Slab, Latin tabanlı diller için gelişmiş tipografik destek sağlar. Orta, Batı ve Doğu Avrupa dillerini destekleyen genişletilmiş bir karakter seti, aileyi tamamlar.

“Trakya Slab 500 Regular” ismi merkezi noktayı oluşturmaktadır. Sayının ilk rakamı kontur kalınlığını tanımlar: 100 İnce ila 900 Kalın. “Trakya Slab” 5 ağırlık ve italik ile geliyor; “Trakya Slab Alt” da 5 ağırlık ve eşleşen italik harflerle birlikte geliyor ve toplam 20 stil sunuyor. Aile, 630+ karakterden oluşan bir grup içerir.

Büyük / Küçük Harfe Duyarlı Formlar, Sınıflar ve Özellikler, Küçük Harflerden Küçük Harfler, Kesirler, Üstün, Alt, Payda, Pay, Eski Stil Rakamlar tek bir dokunuşla, tüm grafik programlarında kolayca erişilebilir.

Trakya Döşeme web kullanımı için mükemmel bir yazı tipidir.

Kullanmanın tadını çıkarın.

Tasarımcılar: Bülent Yüksel
Yayıncı: Bülent Yüksel
ilk yayın tarihi: 12 Mayıs 2020

Satın almak için: